Про «Брусницю»

«Брусниця» – бальнеологічний санаторій України. З 1967 року тут оздоровилося понад 100 тисяч хворих із захворюваннями опори та руху, ШКТ, жіночої статевої сфери (особливо безпліддя та запальних процесів) , нервової та серцево-судинної систем. Причому все санаторно-курортне лікування засноване на природних методах (на використанні сакських грязей, сірководневих ванн, мінеральної питної води тощо). Лікувального ефекту досягнуто у 94,8% випадків. Це один із кращих показників в Україні. Характерною особливістю санаторію «Брусниця» є наявність власного родовища цілющих мінеральних вод, які за своїм складом є аналогами «Мацести» та «Єсентуки-4».

Нові корпуси

 Одночасно санаторно-оздоровчий комплекс «Брусниця» може прийняти на лікування 200 осіб. На доглянутій території Чернівецької оздоровниці загальною площею 8 га, розташовані спальні корпуси, в яких передбачені всі зручності, лікувальний корпус, а також їдальня. Для тих, хто приїхав на санаторно-курортне лікування на своєму авто, є місце для паркування.

Харчування

Санаторій «Брусниця» забезпечує відпочивальників збалансованим 3-разовим харчуванням у власних двох їдальнях. Домашня кухня.

Мінеральна вода

Санаторно-курортне лікування в санаторії «Брусниця» базується на використанні Брусницьких мінеральних вод двох типів. До першого типу належить сірководнева мінеральна вода високої концентрації «Буковинська Мацеста» (концентрація сірководню становить 265-300 мг/л), яка має ряд переваг перед «Мацестою» в Сочі. Брусницька мінеральна води другого типу – це гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва мінеральна вода типу «Єсентуки-4».

Адреса

вул. Буковинська 1А,
с. Кальнівці, Чернівецька область,
59317

Графік

Цілодобово
Понеділок – неділя

Контакти

+380986433754
+380505407355
+380508181223
ivankozmulyak@gmail.com